« Tagasi

Suure-Jaani Tervisekojas lõigatakse linti

Täna, 14. veebruaril, lõigatakse Suure-Jaani Tervisekojas pidulikult linti. Külla oodatakse koostööpartnereid ideede pakkujatest kuni ehitajate ja sisustajateni, abilisi, toetajaid, valla allasutuste juhte, ettevõtjaid, valla sõprusomavalitsuste esindajaid Poolast ja Soomest.
Ka vallarahva huvi uue keskuse vastu on suur. Kella neljast pealelõunal saavad soovijad majaga tutvuda. Et järjekordi vältida, tuli end eelnevalt kirja panna. Kõik kohad täitusid kiiresti ja nii jätkatakse maja tutvustamist ka reedel, 15. veebruaril.

Järgneval nädalal on Tervisekojal plaanis kutsuda suuremate koostööpartnerite töötajaid veekeskuses pakutavate teenustega tutvuma, neid n-ö testima. Seejärel saavad kõik soovijad Suure-Jaani ujuma ning vee- ja saunamõnusid nautima tulla. Mis päevast keskuse uksed kõigile avatakse, sellest antakse täiendavalt teada.

Tervisekojas on veekeskus, jõusaal, kohvik, apteek; siin asuvad tööle perearstid, hambaarst, füsioterapeut – siin on ruumid ka politseile ja kiirabile.

Suure-Jaani Tervisekoja veekeskuses on:
bassein 3 rada á 25 m;
lõõgastusbassein;
perebassein (liutoru ja vastuvoolubassein);
beebibassein;
külmaveebassein;
mullivann;
soome saun 100;
soome saun 70;
soola-aurusaun;
sanaarium;
kohvik.

Veekeskus hakkab tööle:
E–R kell 8–12 (ujumine ja soome saun), kell 12–22 (veekeskus – kõik basseinid ja saunad); L, P kell 10–22 (veekeskus – kõik basseinid ja saunad).

Üksikpilet täiskasvanule maksab 4–10 eurot, lastele ja pensionäridele 3–8  eurot.
E–R kell 8–12 pilet 4 €, sooduspilet 3 €;
        kell 12–16 pilet 6 €, sooduspilet 5 €;
        kell 16–22 pilet 8 €, sooduspilet 6 €;
L, P kell 10–22 pilet 10 €, sooduspilet 8 €.
Pakutakse ka kümne korra pileteid.