10.09.18
Nimi Amet E-post Telefon
Heilika Ressar direktor direktor@koo.ee 529 1951
Urmas Aun majandusalajuhataja, infojuht urmas@koo.ee  
Maret Jürgenson eesti keele ja kirjanduse õpetaja maret@koo.ee 437 8519
Triin Kuus käsitöö ja kodunduse õpetaja   437 8519
Eda Miljand loodusainete õpetaja eda.miljand@gmail.com 437 8519
Andrus Liigus

töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja,

füüsikaõpetaja

andrus@koo.ee 437 8519
Madli Liigus klassiõpetaja, õpiabiõpetaja madli@koo.ee 437 8519
Mare Mikolai klassiõpetaja, ajalooõpetaja mare.mikolai@mail.ee 437 8519
Maire Nurk klassiõpetaja, kunstiõpetaja maire@koo.ee 437 8519
Sinne Saar muusikaõpetaja

sinne.saar@gmail.com 

437 8519
Viive Reinsalu matemaatikaõpetaja, õpiabiõpetaja viive@koo.ee 437 8519
Karin Reiss

vene keele, inimeseõpetuse

õpetaja, raamatukogujuhataja

karin@koo.ee 437 8519
Silje Tohvri kehalise kasvatuse õpetaja siljetohvri@gmail.com 437 8519
Tiina Volens

inglise keele õpetaja, sekretär

TiinaVolens@gmail.com 437 8519
Gea Ennist huvijuht noor@koo.ee 437 8519
Kertu Ütt koolipsühholoog kertuytt@gmail.com 437 8519
Eneli Kaugerand kooliõde kirivereode@gmail.com 522 6488
Helje Laan kokk    
Malle Tammeoks koka abi    
Katrin Raestik koristaja    
Maia Reinoja koristaja    
Eha Ott koristaja    

 

 

 

 

 

 

article-author: MARKO REIMANN